SPOLEČNOST KAPITOL a.s. BUDUJE SÍŤ REALITNÍCH MAKLÉŘŮ pro celou ČR

KAPITOL a.s. člen skupiny Vienna Insurance Group (VIG) má silné finanční zázemí s historií více jak 25 let na trhu. To vše je podpořeno sítí více než 600 finančních poradců a přes 500.000 aktivních klientů.


Přirozeným rozšířením nabízených služeb je realitní divize „KAPITOL REALITY“. Toto rozšíření nabídne stávajícím i novým klientům komplexní služby pro zajištění majetku a rodiny pod jednou střechou a jedním brandem. Kromě standardních nástrojů (moderní software, odhady, školení, mentoring) nabízí společnost také možnost využití realitních leadů ze sítě KAPITOL a.s. (prodávající i kupující) a zajímavé garantované provize za cross selling (hypotéky, pojištění, investice a další).


ŽÁDNÉ FIXNÍ POPLATKY
70 % PROVIZE PRO REALITNÍ MAKLÉŘE


+

OBRATOVÉ BONUSY AŽ 18 000 Kč MĚSÍČNĚ

 

Spojení našich finančně poradenských služeb s realitním odvětvím nebylo jen přirozeným vývojem portfolia, ale také fantastickou šancí pro naše poradce, aby svým klientům mohli poskytovat ještě více.“
Ing Radek Milion, MBA, člen představenstva.

 

Hledáte-li novou příležitost, která vám umožní dosáhnout vynikajících finančních výsledků a současně poskytuje silné zázemí a podporu renomované společnosti, pak tato nabídka může být ta správná cesta.

Více pro info klikni ZDE.

 

 

 SPOLEČNOST KAPITOL a.s. BUDUJE SÍŤ REALITNÍCH MAKLÉŘŮ pro celou ČR

Přidejte svůj komentář

Další tipy a novinky:

Odkazy na servery: