Reference návštěvníků

Reference

Václava Firlingová
Olomouc
Ubytovacích serverů je opravdu hodně. Ale já většinou vím přesně kam chci a potřebuji jen najít tu správnou ubytovací kapacitu pro naší rodinu, psa nepočítaje. Vyhovuje mi ČESKÉUBYTOVÁNÍ.cz, protože hotely jsou zde řazeny podle okresů a přesně to hledám.

Reference

Jan Lysohlavský
Praha - Žižkov
Každoročně jezdíme s partou přátel o květnových svátcích na společnou dovolenou po zemích českých. Již několikátý rok vybírám ubytování na serveru ČESKÉUBYTOVÁNÍ.cz. Zdá se mi, že v nabídce tohoto serveru jsou spíše menší penziony, ale přesně ty s přáteli hledáme. A zatím jsme vždycky našli :-)

Reference

Tereza Průjková
ekonomka, Brno
Hledám cenové přístupný byt v centru Ostravy. A protože nejlepší nabídky jsou hned po zveřejnění pryč, zaregistrovala jsem se zdarma na ČESKÉREALITY.cz do Realitního hlídače. Každý den ráno mám tak v mailu inzeráty s bytem 2+1, který hledám. Je to skvělé.

Reference

Libor Jánský
finanční analytik, Praha
Hledal jsem pěknou chalupu na venkově. A na serveru ČESKÉREALITY.cz jsem našel bohatou a přitom zcela jinou nabídku než na ostatních realitních serverech. Takže jsem se ani nedivil, když jsem svou rekreační chalupu našel právě zde.

Reference

Miroslava Kasajová
managerka, Plzeň
Koupila jsem vloni poměrně velkou zahradu. Hodně času jsem strávila na internetu při hledání různých rad a tipů. Narazila jsem na seriál serveru ČESKÉSTAVBY.cz, který se jmenuje Rok na zahradě. A hned jsem si ho přidala do svých Oblíbených složek. Je totiž psaný přesně pro takové uživatele, jako jsem já - absolutní amatéry, ale s chutí do zahradnické práce!

Reference

Tomáš Dvorský
technik, Roudnice nad Labem
V letošním roce plánuji rekonstruovat koupelnu. Kupoval jsem si hodně časopisů o životním stylu a zde hledal vhodnou inspiraci. Známý mě pak upozornil na rubriku INSPIRACE na serveru ČESKÉSTAVBY.cz. Byl jsem opravdu šokován (mile!), množstvím kvalitních fotografií, díky kterým jsem si mohl zcela zdarma udělat skvělý obrázek o současném designu koupelen. Doporučuji!