Cesta k novému webu – Představujeme nové ČESKÉREALITY.cz

Seriál ke spuštění nové verze serveru ČESKÉREALITY.cz - 3. díl

Možná jste četli naše předchozí články o tom, jak jsme připravovali novou verzi inzertního realitního serveru ČESKÉREALITY.cz nebo o tom, jak vlastně vypadaly všechny ty minulé verze služby, která je online už od roku 1999. 

Dnes vám tedy představíme několik obrázků představujících budoucnost.

Nový web vynikne vzdušným, lehkým designem:

Nový web vynikne vzdušným, lehkým designem: Cesta k novému webu – Představujeme nové ČESKÉREALITY.cz

Věnovali jsme spousty energie tomu, aby se u nás návštěvníci cítili příjemně a dobře se tady orientovali. Zkrátka, jako doma.

Pokročilé možnosti filtrování nemovitostí

Pokročilé možnosti filtrování nemovitostí Cesta k novému webu – Představujeme nové ČESKÉREALITY.cz

Web musí být přehledný, ale svým návštěvnímům musí dát to, pro co přišli. V případě realitního serveru nabídnout nemovitost, která co nejpřesnější odpovídá požadavkům. Díky přehlednému filtrování to není problém - ani na mobilu.

Přehledný výpis nemovitostí

Přehledný výpis nemovitostí Cesta k novému webu – Představujeme nové ČESKÉREALITY.cz

Výpis nemovitostí s velkými náhledovými obrázky návštěvníka nezahltí, ale naopak přiměje k dalšímu objevování a prohlížení konkrétních nemovitostí v nabídce.

Detailní inzerát nemovitosti

Detailní inzerát nemovitosti Cesta k novému webu – Představujeme nové ČESKÉREALITY.cz

Velkoryse a přehledně pojatý detail inzerátu nemovitosti ukáže všechny důležité informace, a to jak na počítači, tak na mobilu. Vše je podřízeno tomu, aby se návštěvník mohl dostatečně ponořit do objevování a aby nic nestálo v cestě tomu nejdůležitějšímu - kontaktování realitního makléře.

Jak se vám nový design líbí?

Zaujal vás nový designí? A chcete si ho vyzkoušet na funkčním, i když zatím oficiálně nezveřejněném webu? Tak se podívejte sem...

Jak se vám nový design líbí?

Líbí se vám nový design? Něbo vám tam něco chybí? Budeme moc rádi za jakoukoliv připomínku a postřeh. Posílejte je prosím vedoucí klientské podpory Vieře Irové na viera.irova@ci.cz.


Přidejte svůj komentář

Další tipy a novinky:

Odkazy na servery: