Novinka, která vám ušetří peníze: základní inzerce placená z kreditu

 Novinka, která vám ušetří peníze: základní inzerce placená z kreditu

Na přání našich klientů, kteří již stejný systém používají i na jiných inzertních serverech, nahrazujeme u základní inzerce paušální platbu principem hrazení z předplaceného kreditu

Jak nový systém úhrady základní inzerce funguje? A v čem je lepší než ten starý?

Vše funguje jednoduše: do virtuální peněženky si dobijete kredit v libovolné výši a z toho se vám každý den strhne částka odpovídající reálnému počtu inzerovaných nemovitostí. Nebudete si tedy muset hlídat, zda se vejdete do předem dohodnutého limitu a všechny vaše inzeráty se zobrazují.

Díky tomu odpadá i pravidelné telefonické domlouvání výše tarifu na další období, které jste absolvovali s našimi obchodními zástupci. Ti budou mít tak více času pomoci vám s navýšením efektivity vaší inzerce a dalšími službami.

Platíte jen za to, co využijete

Dosud u nás realitní kanceláře a makléři hradili inzertní služby měsíčním, čtvrtletním nebo ročním paušálem. Ten by rozdělený na pásma, která se odvíjela podle počtu nemovitostí v nabídce.

Protože při platbě z kreditu hradíte jen to, co skutečně využíváte, věříme, že se vám nová funkce bude líbit. Přinese vám totiž větší efektivitu vynaložených prostředků. Navíc se nejedná o naprostou novinku, některé realitní servery už obdobný kreditní systém používají také.

Proto očekáváme, že si na něj rychle zvyknete a poznáte jeho výhody. Pokud však budete mít jakýkoli dotaz, neváhejte se ozvat svému obchodnímu zástupci.

Na nový systém přecházíme postupně

Kdy pro vás začne novinka úhrady služeb z kreditu platit? Postupně ji zapínáme u klientů, kterým končí aktuální placené období. Až vám tedy bude vaše předplacené období končit, ozveme se vám a vše zařídíme.


Přidejte svůj komentář

Další tipy a novinky:

Odkazy na servery: