Novinka v realitní inzerci – tlačítko pro zasílání návrhu ceny

Realitní trh stagnuje. Počet zájemců se snižuje a prodat nemovitost už není tak snadné jako před rokem nebo dvěma. Po debatě se zástupci největších realitních kanceláří v ČR vám přinášíme novou funkci, která vám může pomoci získat nové zájemce o koupi nemovitostí ve vaší nabídce.

Mnoho makléřů je nyní v situaci, kdy mají v nabídce nemovitosti, u kterých prodávající trvá na dnes již nereálně vysoké ceně. Potenciální zájemci, kteří na takovou nemovitost narazí v inzerci, nereagují. Za uvedenou cenu daný byt nebo dům nechtějí.

Pro makléře jde o výzvu. Ne vždy se daří přesvědčit prodávajícího, aby cenu upravil. Obzvlášť v situaci, kdy nelze argumentovat novými zájemci.

Jak tuto situaci vyřešit a dosáhnout prodeje dané nemovitosti? Máme novou funkci, která by mohla pomoci: možnost navrhnout cenu.

Jak návrh ceny funguje a jak vám může být užitečný?

Vše je velmi prosté: u inzerátu se objeví nové tlačítko „Nabídnout cenu“. To motivuje zájemce k tomu, aby se vám ozval. Vyplní jednoduchý formulář, kde může specifikovat svou nabídku. A spolu s ní i své kontaktní údaje.

Získáte hned několik cenných informací:

  • kontakt na zájemce o danou nemovitost
  • podklad pro diskusi s prodávajícím o přenastavení ceny
  • informaci o zájemci, kterou můžete využít pro další obchod – hledá nemovitost určitého typu v určité lokalitě za určitou cenu

 Novinka v realitní inzerci – tlačítko pro zasílání návrhu ceny

 

Kde najdete návrh ceny?

Návrhy se ukládají v servisní sekci v sekci “Dotazy“ u vašich nemovitostí.

Pokud to umožňuje váš realitní software, tato data se importují také do vašeho firemního informačního systému. 

Pokud byste z jakéhokoli důvodu neměli o funkci nabídky ceny zájem, je možné ji u vašich nemovitostí deaktivovat. V takovém případě se nám prosím ozvěte na adresu podpora@ceskereality.cz.

 Novinka v realitní inzerci – tlačítko pro zasílání návrhu ceny

Přidejte svůj komentář

Další tipy a novinky:

Odkazy na servery: