Pozvánka na REALFEST 2023

 Pozvánka na REALFEST 2023

Ve čtvrtek 23. listopadu startuje v pražském Cubexu největší realitní událost podzimu, REALFEST. Již 8. ročník akce, která má plné jméno Odborná realitní konference REALFEST, má letos podtitul RE-START 2024.

Organizátoři lákají na skvělé spíkry, přínosné diskuze, zahraničního hosta.

Mezi nejznámější jména patří například Ray Prosek (USA) nebo Ivo Toman. Součástí akce bude ale pochopitelně celá řada dalších prezentací, vystoupení zajímavých řečníků i moderované diskuse. Návštěvníky tak čeká spousta cenných rad, nápadů, inspirace. V programu jsou akce jak všeobecné prezentace (například z oblasti osobního rozvoje), tak pochopitelně i prezentace výsostně odborné a zaměřené na užší oblasti realitního trhu (nové technologie pro makléře, nové nástroje usnadňující makléřskou práci apod.).


Neopominutelným důvodem, proč je akce pro lidi z oblasti realit vítaná, je networking a vytváření nových obchodních kontaktů. „Poskytujeme prostě to, co provází realitní konference pod taktovkou Realitního vzdělávacího institutu již od roku 2017,“ říká Iva Cikánková, spoluorganizátorka akce.


Kapacita akce byla navýšená. Pokud máte zájem na poslední chvíli o osobní účast na akci, můžete si vybrat na webu konference ze tří typů vstupenek, Standard, VIP a VIP s after party.

O konferenci:


23. 11. 2023, start 9:00
Konferenční centrum Cubex, Na Strži 2097/63, Praha 4
5 SÁLŮ s nabitým programem
Přes 30 spíkrů
700+ účastníků
Více: www.realfest.cz

Pozvánka na REALFEST 2023

Pozvánka na REALFEST 2023 Pozvánka na REALFEST 2023

Přidejte svůj komentář

Další tipy a novinky:

Odkazy na servery: