Využijte svůj profil makléře, odkažte na své sociální sítě

Sociální sítě jsou jednou z efektivních strategií, jak zaujmout, podchytit a udržet si možné klienty. Proto rozhodně využijte možnost, kteru nabízí náš katalog realitních makléřů: možnost odkázat na své profily na sociálních sítích.

Díky nápadným ikonkám můžete na svou stránku makléře přidat prokliky na všechny masově využívané platformy, tedy Facebook, Instagram nebo YouTube. A samozřejmě také odkaz na svůj vlastní web.

Odkazy z profilu realitního makléře

Odkazy z profilu realitního makléře Využijte svůj profil makléře, odkažte na své sociální sítě

Co vám to přinese? Další možnost, jak nalákat návštěvníky našich realitních webů na své profily. Zároveň tím ale oživíte i samotný profil makléře, který bude mezi ostatními díky ikonkám vyčnívat, lákat k návštěvě. A v neposlední řadě bude vysílat signál o tom, že nejde jen o pouhý katalogový zápis, ale skutečného, živého člověka. A to může zvýšit zájem o vaše nemovitosti. 

Zajímavým aspektem je také možnost, jak odkázat na svůj web a sociální sítě z našich stránek. Je to signál pro internetové vyhledávače a může vám tak pomoci budovat lepší pozice ve vyhledávání. 

Odkazy z profilu realitní kanceláře

Odkazy z profilu realitní kanceláře Využijte svůj profil makléře, odkažte na své sociální sítě

Nezapomeňte: Odkazy a ikonky sociálních sítí můžete využít i na profilu vaší realitní kanceláře v našem katalogu realitek


Přidejte svůj komentář

Další tipy a novinky:

Odkazy na servery: