Vyplácí se nám především práce s poptávkami

říká v rozhovoru o službách serveru ČESKÉREALITY.zc Kateřina Navrátilová, ředitelka RK Stejskal.cz.

Realitní kancelář RK Stejskal patří dlouhodobně mezi největší kanceláře v jihočeském regionu. Kancelář využívá pravidelně služby serveru ČESKÉREALITY.cz. O spolupráci a vlastní zkušenosti se serverem promluvila Kateřina Navrátilová, ředitelka kanceláře. 

 Vyplácí se nám především práce s poptávkami

Jak vám funguje spolupráce s realitní sítí ČESKÉREALITY.cz?

Funguje skvěle. Máme hodně ohlasů na inzerované nemovitosti, takže nám to výrazně pomáhá zvyšovat náš obrat. Využíváme na serveru i přednostní pozice, které jsou u vás velmi levné. Říkám makléřům, že i kdyby jim ten Tip makléře měl prodat jen o jednu nemovitost ročně více, tak se to vyplatí využívat.

Jsme pro vás přidanou hodnotou, tedy dobrou investicí?

Samozřejmě. Těch přínosů máte hned několik. Dobře to můžeme vidět třeba na práci s poptávkami, které od vás chodí. Ty využíváme jednak pro další náběry - řada poptávajících totiž ještě nemá prodanou svojí nemovitost. Dále tyto kontakty z ČESKÉREALITY.cz dopisujeme do naší databáze poptávky a čekáme na vhodnou budoucí novinku. V neposlední řadě díky poptávkám vyděláváme i na hypotékách - z nich jsou další pěkné příjmy. Takže se nám spolupráce s vaším serverem vyplatí hned několikrát!

Co osobní marketing makléřů?

V realitní kanceláři se držíme pravidla “ Makléře, které nikdo nezná, pak nikdo nehledá”. Opakujeme proto makléřům, že je velmi důležité být co nejvíce vidět - ve své lokalitě a ideálně u své cílové skupiny lidí. Tyto podmínky splňují právě návštěvníci vašeho serveru, který je zaměřený na regionální inzerci. Proto je potřeba, aby makléři byli na očích právě u vás. U všech inzerátů má makléř svou fotku a kontakty, kromě toho někteří rádi využívají i grafický branding či interscroller (výrazná reklama na mobilech, pozn red.).

ČESKÉREALITY.cz umožňují zveřejnění inzerce rovněž na finančních portálech (Měšec.cz či Peníze.cz)

Máte z těchto partnerských portálů jako regionální realitka znatelný přínos?

Poptávky během roku chodí. Je jich méně než přímo z vašeho serveru, ale díky bohu za ně, protože jsou to převážně investoři, kteří pak s námi spolupracují dlouhodobě a dělají nám největší byznys. Takže jednoduše řečeno: z finančních serverů, o kterých mluvíte, přichází pro realitku hodně zajímaví klienti. 

Co byste řekla na závěr?

ČESKÉREALITY.cz mají pro nás, jako silnou regionální kancelář, klíčový význam při prodeji, ale rovněž při náběru nemovitostí. Chápu, že v různých regionech se návštěvnost serveru může lišit, ale cena inzerce je tak příznivá, a přínosů pro RK je tolik, že realitkám doporučuji všechny vaše služby využívat. Jako to děláme my.

Děkuji za rozhovor. Přeji týmu vaší realitní kanceláře, aby zvládl toto období co nejlépe, a hlavně ve zdraví!

Petr Andrle
obchodní ředitel
ČESKÉREALITY.cz 

 

 

 


Přidejte svůj komentář

Další tipy a novinky:

Odkazy na servery: