REALITYFEST 2021 JIŽ 8. LISTOPADU

 REALITYFEST 2021 JIŽ 8. LISTOPADU

Jen pár dní zbývá do otevření největší akce roku pro realitní profesionály. Konference REALITYFEST 2021 přinese spolu s partnerským FINFESTEM 2021 v pondělí 8.listopadu celodenní maratón přednášek, pracovních setkání a videopřenosů. Jste profesionál z oblasti realit a financí? Pak nemůžete chybět ani vy!

Dvě konference na jednom místě. Unikátní zážitek fyzicky i online. 

TOP ŘEČNÍCI A TÉMATA

Na festivalu můžete diskutovat se špičkami oboru: šéfové firem, přední zástupci producentů (pojišťoven, bank, investičních společností a realitních kanceláří) a vedoucí zástupci státních i profesních organizací. Byli pečlivě vybráni zajímaví trenéři, kouči, právníci, manažeři a další přední experti.

NEZÁVISLOST

Konference se opírá o detailně známou oficiální i zákulisní problematiku finančního poradenství a realitního trhu. Proto nabízí jedinečnou záruku odbornosti a skutečnou nezávislost. 

HYBRIDNÍ AKCE

Propojení fyzické a online formy nabízí jistotu, že se akce uskuteční za jakékoliv situace. Řečníky na pódiu doplní řečníci online a tak i vzdálení návštěvníci budou vtažení do dění. A to včetně možnosti networkingu v reálném čase! 

KDY? 8.11.2021
KDE? CLARION CONGRESS HOTEL PRAGUE , Freyova 33, Praha 9 - Vysočany (mapa zde)
VSTUPENKY A VÍCE INFO: www.realityfest.cz 


Přidejte svůj komentář

Další tipy a novinky:

Odkazy na servery: