Realitní makléř, který nezná systém FREE FOR YOU, přichází ročně až o několik tisíc!

 Realitní makléř, který nezná systém FREE FOR YOU, přichází ročně až o několik tisíc!

Moderních způsobů prodeje v dnešní době využívá už snad každý skvělý makléř. Stejně tak jako jiní lidé se i makléř profesionál obrací na odborníky ve svém oboru, a přináší tak klientům komplexní službu i servis. Získá tím nejen doporučení na další potenciální klienty, ale také další formu dlouhodobého pasivního příjmu.

Spojení realitních služeb s inovativním produktem FREE for YOU přímo katapultuje mezi profesionály

Jen malé procento makléřů dnes v praxi využívá pro své klienty jedinečný systém energobanking, čímž se řadí mezi „průměrné“. Je jen a jen na tobě, zda chceš patřit do této skupiny, nebo naopak rozšířit řadu profesionálních makléřů přinášejících svým klientům něco exkluzivního a nadstandardního.

Nauč své klienty chovat se ke svým penězům důstojně a přemýšlet o nich!

Pro Lukáše Zacha, zakladatele společnosti FREE for YOU, se stalo slovo ENERGIE jeho životním posláním. Rozhodl se ukázat lidem v České republice, že se energetika dá dělat i jinak, a to srdcem a hlavou dohromady. Jejich jedinečnost podtrhuje vyvinutí systému Energobanking, díky které mohou jejich zákazníci získat slevy na energiích až 100 %.

Lukáš Zach, zakladatel společnosti FREE for YOU

Lukáš Zach, zakladatel společnosti FREE for YOU Realitní makléř, který nezná systém FREE FOR YOU, přichází ročně až o několik tisíc!

 

Rozhodli jsme se Lukáše vyzpovídat a poodkrýt skutečnosti, o kterých nemá spousta makléřů zdání

Kdy jste firmu založil a co bylo hlavním důvodem?

„Hlavním důvodem, byla víra, že dokážeme změnit a zlepšit zkostnatělé procesy v energetice, a ukázat, že se dá energetika dělat i jinak. Firmu jsem kupoval v roce 2015/2016, byla to firma s dlouhou historií. Původní myšlenka byla budovat jen klasického dodavatele energií, proto jsem firmu pojmenoval Česká a moravská energie s.r.o. Má představa byla vymyslet takový název, který bude důvěryhodný s dosahem za hranice ČR (kam se plánujeme vydat již v tomto roce). Cílem našeho systému je bořit zaryté standardy, s pozitivním dopadem na klienta.“

Společnost FREE FOR YOU není na trhu energetiky žádným nováčkem. Svým jedinečným systémem a nekonvenčním přístupem do něj významně zasáhla už v roce 2017. Primární cíl této společnosti byl a stále je snížit výdaje za energie jak domácnostem, tak podnikatelům. Dnes umí zajistit přepis energií nebo změnu dodavatele naprosto bezpečně a jednoduše. Jejich unikátní systém slev může každému klientovi neustále snižovat náklady na teplo jeho domova.

Nenáročná administrativa a opakované provize přináší realitním makléřům absolutně nový pohled na stávající systém fungování.

„Za největší výhody systému FREE for YOU považuji jednoduchost a časovou nenáročnost. Celý proces zahrnuje předání kontaktu a zaslání základních dokumentů. Pro mě jako realitního makléře je důležitý fakt, že v celém tomto procesu se cítím více jako partner než další obchodní zástupce. Klienti dostávají před uzavřením smlouvy jednoduché porovnání se stávajícím subjektem. V drtivé většině je to zaujme a díky tomu to rychle odsouhlasí. Spolupráce je oboustranně výhodná.“

Martin Kubík, realitní makléř a manažer kanceláře reality 11

Martin Kubík, realitní makléř a manažer kanceláře reality 11

Martin Kubík, realitní makléř a manažer kanceláře reality 11 Realitní makléř, který nezná systém FREE FOR YOU, přichází ročně až o několik tisíc!

V jednoduchosti je síla

Znáš jiné dodavatele, kteří vyřeší přepis energií tvého klienta v jedné jediné zprávě přes WhatsApp nebo formou emailu? Společnost FREE for YOU a jejich unikátní systém vyvinutý speciálně pro realitní makléře vnáší do celého složitého procesu JEDNODUCHOST, PŘEHLEDNOST a BEZPEČNOST.

„Náš přístup a fér jednání dokazuje zápis společnosti do Etického kodexu Energetického regulačního úřadu a řada známých jmen v našem portfoliu klientů. Mimo jiné je toto jeden z důvodu, proč jsme hlavním partnerem pro realitní kanceláře, kterým pomáháme s jejich klienty při přepisu energií.“

Lukáš Zach, zakladatel a jednatel společnosti FREE for YOU

FREE FOR YOU

FREE FOR YOU Realitní makléř, který nezná systém FREE FOR YOU, přichází ročně až o několik tisíc!

FREE for YOU si plně uvědomila důležitost propojení své vize s formou realizace přes realitní makléře, a proto vyvinula naprosto jedinečný systém provizního odměňování.

Provizní systém je absolutně transparentní a férový. Rychlost komunikace efektivitu spolupráce ještě vylepšují. Jednou z hlavních výhod tohoto systému pro makléře je z hlediska dlouhodobé spolupráce opakovaná provize a provize z klientů makléřů, kterým náš sytém doporučil. Pokud tedy každý tvůj klient doporučí souseda, tak i ty z něj máš provizi. Pokud makléř, kterému jsi náš systém doporučil, zajistí tuto službu svým klientům, máš z jeho klientů také provizi. Důležité je si uvědomit, že neprodáváš žádný produkt, ale pomáháš lidem snížit cenu za energie.

Systém ENEROBANKING je jednoduchý a velmi přehledný. Každý makléř si zde může kontrolovat, zda je klient pouze zaevidován, v procesu připojování, nebo už je obchod dokončen. Motivující je zcela jistě i přehled každodenního nárustu provize, či možná sleva na vlastní energie.

„Jsme tu primárně pro vás, realitní kanceláře a vaše makléře. To, co řeší každý váš klient při prodeji, pronájmu, či koupi domu, je přepis energií. Mnohdy složitý a zdlouhavý proces, za který nejste odměněni a klient kromě povinnosti jej vyřešit nezískává nic navíc. POZOR ZMĚNA! Za každý přepis Vás opakovaně odměňujeme, 90 % administrativy vyřešíme za Vás a mnohé další.“

Lukáš Zach, zakladatel a jednatel společnosti FREE for YOU

Pomoci můžeš i klientům, kteří jsou vázání smlouvou u předchozího dodavatele.

Každý nový zákazník uzavírá se společností FREE for YOU smlouvu na 1 rok a má vždy stejné podmínky jako všichni ostatní. Kompletní přechod od původního dodavatele včetně administrativy vyřeší za něj. Pokud nebude klient spokojený, smlouvu jednoduše neprodlouží.

„Věříme, že každý nový klient nám zůstane věrný i v budoucnu. Jeho spokojenost pro nás bude vždy tou nejvyšší prioritou a pro vás jistotou dlouhodobého příjmu.“

Lukáš Zach, zakladatel a jednatel společnosti FREE for YOU

Pro Vaše lepší podnikání, klientskou péči, ukrácení času a tvorby pasivního příjmu, vstupte do našeho portálu na www.freeforyou.cz nebo kontaktujte přímo Lukáše Zacha +420 605 949 449.

FREE for YOU - S námi jste volní

KOMERČNÍ SDĚLENÍ


Přidejte svůj komentář

Další tipy a novinky:

Odkazy na servery: