Program Milionový makléř

Většina majitelů nemovitostí je na internetu, ale většina makléřů vyčkává. Lektor Tomáš Kučera představuje v rámci programu Milionový makléř návod, jak roztočit systém náběrů a prodejů realit. Svůj systém pro makléře nazývá s trochou nadsázky náborové perpetuum mobile. "Díky němu získáte více prodávajících, budete mít více exkluzivních nabídek, více prodejů, více peněz, ale i více času na rodinu, přátele i sami pro sebe," uvádí Tomáš Kučera.

 Program Milionový makléř

Kdo je Tomáš Kučera?

Zakladatel nejúspěšnějšího vzdělávacího institutu CHYTRÝ MAKLÉŘ a první a jediné profesní televize pro makléře v České republice a na Slovensku. Napsal bestseller Nastala doba webová a nově i další knihu RE-START Makléře. Jeho klienty jsou makléři a kanceláře od těch nejmenších až po nadnárodní sítě. Po účasti na jeho programech, kurzech i přednáškách stovky makléřů výrazně zlepšilo své výsledky. Pro svou odbornost je také velmi často oslovován médii jako realitní expert. Stal se tak mediálně nejznámějším českým makléřem. Nashromáždil 18 let zkušeností v realitách nejen z Česka, ale i ze zahraničí.

O programu Milionový makléř

To nejlepší teď najdete v jedinečném on-line návodu MILIONOVÝ MAKLÉŘ.

Kdo by si to neměl nechat ujít?
Máte ambici být vyhledávaný realitní makléř, na kterého se klienti obrací sami? Pak asi tušíte, že je potřeba pro to něco udělat.Tento návod není pro každého! Je určen pouze pro ty, kteří jsou ochotni makat, aby patřili mezi makléřskou špičku. Během několika videí se naučíte způsob, systém jak na to. Žádná teorie! Dozvíte se přesné postupy a praktické rady, které jsou ověřené v praxi!

Kdy a kde zdarma?
Do první části můžete vstoupit zdarma na www.milionovy-makler.cz. Pozor! Videa jsou k dispozici jen na pár dní. Budete u toho i Vy, nebo jen Vaše konkurence?

 

 Program Milionový makléř


 

 

 

 

 


Přidejte svůj komentář

Další tipy a novinky:

Odkazy na servery: