Pozvánka: Oslava 30. narozenin Asociace realitních kanceláří ČR

23. 7. 2021 komerční prezentace

A je to tady! Asociace realitních kanceláří České republiky slaví již třetí kulatiny. A bude to pěkná jízda. Buďte u toho s námi. Srdečně zveme všechny realitní makléře i s rodinami, včetně dětí.

 Pozvánka: Oslava 30. narozenin Asociace realitních kanceláří ČR

Přijďte s námi oslavit již 30. výročí založení Asociace realitních kanceláří České republiky. Žádný realiťák nesmí chybět!

Kdy? 20. srpna 2021 - pátek. Začínáme hned ráno a před půlnocí rozhodně neskončíme.

Kde? Ve Žlutých lázních v Praze.

Kdo může dorazit? Všichni realitní makléři i s rodinami. Jen pozor - je nutné se předem registrovat. Vzít s sebou můžete i své děti. Při přípravě programu jsme totiž nezapomněli ani na ně.

Kde se registrovat? Přihlášku naleznete zde.

Na co se můžete těšit? Na velkou neformální oslavu plnou hudby, sportu, všemožné zábavy a v neposlední řadě i dobrého jídla a pití. V průběhu dne zahraje skupina Maxim Turbulenc, večer se můžete těšit na Xindla X s kapelou. A to zdaleka není vše. Zkrátka přijďte a uvidíte.

Přihlaste se na 2. ročník Beachvolejbalového turnaje o pohár prezidenta ARK ČR. Ačkoliv se loňský rok nesl v duchu online života, v krátkém okénku letního rozvolnění se nám podařil zorganizovat první ročník Beachvolejbalového turnaje o pohár prezidenta ARK ČR. Pro jeho velký úspěch jsme se rozhodli pro konání druhého ročníku poháru zvolit právě datum oslavy našich třicátých narozenin. Doufáme, že se v hojné míře zapojíte. Fandit vám mohou přijít nejen kolegové makléři, ale také rodinní příslušníci, a to včetně dětí. Během celého turnaje bude probíhat bohatý doprovodný program.

Máte nějaký dotaz? Rádi vám ho zodpovíme na tel.: +420 272 762 953 nebo nám napište e-mailu hana.libisova@arkcr.cz

Cena vstupného (veškeré ceny jsou vč. cateringu a koncertů):

Účast na oslavě (člen ARK ČR): 350 ,- Kč + DPH
Účast na oslavě (nečlen ARK ČR): 550 ,- Kč + DPH
Účast na oslavě + volejbalový turnaj (člen/nečlen ARK ČR): 750 ,- Kč + DPH

Těšíme se na vás!

Vaše Asociace realitních kanceláří ČR
(komerční prezentace) 

 Pozvánka: Oslava 30. narozenin Asociace realitních kanceláří ČR

Přidejte svůj komentář

Další tipy a novinky:

Odkazy na servery: