Miliónový Makléř opět po roce mění životy realitním makléřům.

Pokládáte si otázku, kde a jak vzít více klientů? Jak více a exkluzivně nabírat zakázky? Jak se odlišit od konkurence?

Staňte se Milionovým Makléřem.

Přesně před rokem byl spuštěn vzdělávací program pro realitní makléře z Česka a Slovenska. Zaujal tisíce makléřů a způsobil doslova vzdělávací revoluci. A právě nyní, po roce čekání přichází opět na krátkou chvíli příležitost nahlédnout dovnitř.

Jen po omezenou dobu můžete vstoupit do programu, který je nyní ZDARMA. Dozvíte se, jak docílit toho, že klienti budou nahánět vás. Ne naopak.

Co to je Milionový makléř?

Milionový makléř je jedinečný online kurz, ve kterém se dozvíte, jak jednou provždy změnit své postupy a dosáhnout mnohem lepších výsledků než kdy dřív. Obsahuje praxí ověřené kroky, které po loňském kurzu nadšeně využívá spousta makléřů. 

Kdo za tím stojí?

Mediálně známý makléř, respektovaný lektor v realitách, zakladatel institutu CHYTRÝ MAKLÉŘ a profesní televize pro makléře v ČR i SR a hlavně člověk, který zvýšil sebevědomí již celé řadě makléřů. Ano, Tomáš Kučera.

Udělejte jedinou věc.

Navštivte https://www.milionovy-makler.cz/cs a přesvědčte se sami, jestli pro vás takový program bude přínosem. Vstupte jednoduše z pohodlí domova. Vaše konkurence již uvnitř možná je. Jen za prvních 24 hodin vstoupilo do programu víc než 1 000 realitních makléřů. 

 Miliónový Makléř opět po roce mění životy realitním makléřům.

Přidejte svůj komentář

Další tipy a novinky:

Odkazy na servery: