Importujte developerské projekty na ČESKÉREALITY.cz přímo z vašeho realitního software

 Importujte developerské projekty na ČESKÉREALITY.cz přímo z vašeho realitního software

Představujeme novou funkci, která usnadní práci realitním kancelářím i developerům: možnost importovat developerské projekty. 

V poslední verzi importního rozhraní mohou naši inzerenti importovat developerské projekty (včetně jednotlivých nemovitostí, které projekt zahrnuje) přes své realitní software. Není tedy třeba používat výhradně servisní sekci. (Technickou specifikaci importu najdete zde.)

Import developerského projektu na server ČESKEREALITY.cz a zveřejnění karty developerského projektu je zdarma. Součástí může být videoprezentace a 3D prohlídka, kde podporujeme již 6 nejvíce používaných formátů. 

Samozřejmostí je propojení karty developerského projektu s jednotlivými nabízenými nemovitostmi. Na kartě developerského projektu se tak zobrazují nabízené jednotky, například byty u činžovního domu. Stejně tak jsou v detailu nemovitosti zobrazeny informace o developerském projektu s proklikem na kartu projektu. Toto propojení je velmi důležité a výrazně zvyšuje efektivitu inzerce. 

TIP pro makléře: Nezapomeňte využít naši službu TOP Developer, která váš developerský projekt „vystřelí“ přímo na hlavní stránku!


Přidejte svůj komentář

Další tipy a novinky:

Odkazy na servery: