Hodnocení makléřů: nová funkce, která vám pomáhá budovat značku a důvěryhodnost

 Hodnocení makléřů: nová funkce, která vám pomáhá budovat značku a důvěryhodnost

V rámci sítě realitních serverů jsme spustili novou funkci, kterou ocení nejen návštěvníci, ale jistě také samotní makléři. Je jí hodnocení zkušeností s osobou makléře přímo od lidí, kteří s ní byli skutečně ve spojení. 

Jak funguje hodnocení makléřů?

Princip hodnocení osoby makléře není nepodobný hodnocení, které známe například ze srovnávacích serverů typu Heuréka. Hodnotit nemůže „jen tak někdo“, ale skutečný člověk, který s makléřem zahájil kontakt. Konkrétně to znamená, že každý, kdo odeslal makléři žádost o schůzku, dostane automatizovaný e-mail s žádostí o hodnocení.

Jak hodnocení vypadá?

Hodnocení se skládá z bodů – hvězdiček a doprovodného komentáře. Opět jde o známý princip, ve kterém se snadno zorientují jak návštěvníci internetových služeb, tak samotní makléři.

 Hodnocení makléřů: nová funkce, která vám pomáhá budovat značku a důvěryhodnost

Prochází hodnocení kontrolou? Jak se zabrání jeho zneužití?

Žádné hodnocení se bez kontroly nedostane na veřejnost. Existují dvě úrovně kontroly, která by měla eliminovat situace, kdy půjde například o snahu konkurence nebo zneuznaného klienta k osočení osoby makléře. Zároveň umožňují reakci samotnému makléři.

Po vyplnění hodnotícího formuláře zkontrolují hodnocení pracovníci servisu realitních serverů. Přes tuto úroveň by neměly projít nerelevantní, nesmyslné či vulgární komentáře. Pokud hodnocení přes tento filtr projde, je odesláno samotnému makléři.

Makléř si hodnocení může nejenom přečíst, ale také na něj reagovat. Poděkovat, odpovědět na kritiku, vysvětlit sporné body. Poté hodnocení schválí ke zveřejnění.

V případě, že makléř hodnocení uzná jako nerelevantní, nevhodné či útočné, má možnost jeho zveřejnění zamítnout

Jak vypadají hodnocení na webu?

V současnosti je v našem katalogu makléřů k vidění několik hodnocení, které jsme v rámci pilotního testování schválili (šlo o nekonfliktní a pozitivní reakce). Po kliknutí na osobu makléře, u kterého vidíte hodnocení, si můžete přečíst případné hodnotící komentáře. Výpis makléřů si návštěvníci mohou také seředit podle hodnocení.


Přidejte svůj komentář

Další tipy a novinky:

Odkazy na servery: