E-mail s pozicemi vašich nemovitostí a možností topnutí

Víte, které nemovitosti jsou momentálně na pozicích, kdy je prochází nejvíce návštěvníků serveru a které se naopak propadly na místa, kam už málokdo zabloudí? 

Proč pozice inzerátů sledovat?

Při hloubkových rozhovorech s makléři jsme zjistili, že většina z nich má problém sledovat výkon své inzerce na jednotlivých serverech, zejména zda-li jsou vlastní inzeráty na pozicích, které jsou navštěvované zájemci o koupi či nájem nemovitosti.

Obecně známým pravidlem je totiž skutečnost, že pouze část zájemců o nemovitosti si opravdu pečlivě projde všechny inzeráty ve stanoveném filtru. Nemalá skupina z nich totiž skončí po shlédnutí hned první či druhé stránky. 

Proto je velmi důležité sledovat pozice svých inzerátů, zda-li se nacházejí na prvních 20 místech, pokud je stránkování např. po 20 inzerátech.

Jak?

Ke sledování pozic nemovitostí v nejvíce navštěvovaných filtrech má server ČESKÉREALITY.cz nástroj, který dle předem stanovené frekvence (nejčastěji 1x týdně) projde všechny inzeráty daného makléře a srovná je podle pozice ve výpisu filtru. Tento přehled se pak automaticky pošle na e-mail realitního makléře. Ten tak má přehled, které nemovitosti jsou na první stránce, a které naopak zcela vzadu. Ty poté může efektivně topovat a posunout je tak opět na první místa ve výpisu. 

 E-mail s pozicemi vašich nemovitostí a možností topnutí

Jak nástroj získat?

E-mail s přehledem pozic vašich nemovitostí začne chodit automaticky po nabití kreditu na topování. 

Jak často a na jaký e-mail bude chodit?

Lze si nastavit frekvenci na denně, týdně či měsíčně. Dokonce si můžete zvolit i čas, kdy chcete daný e-mail dostávat. Samozřejmě si lze vybrat i jiný e-mail, než který máte uvedený v inzerci svých nemovitostí. 

Jak mohu topovat?

U každé nemovitosti je v e-mailu tlačítko na topování. Stačí kliknout a potvrdit topnutí nemovitosti. Není potřeba žádné uživatelské jméno ani heslo. 

Lze posílat mail makléři i celé realitní kanceláři?

Ano, e-mail může mít zapnutý samotný makléř, kdy mu přijde přehled pouze jeho vlastních nemovitostí, tak jej může mít zapnutý také realitní kancelář, kdy ve výpisu bude mít uvedeny nemovitosti všech svých makléřů.

Mohu topovat i z mobilního telefonu?

Ano, e-mail je responzivní. To znamená, že se upraví dle zařízení, na kterém si e-mail čtete. Také tlačítko na topnutí nemovitosti je aktivní i na mobilu. 

Jakékoliv dotazy či připomínky můžete směrovat na naše klientské oddělení:

Viera Irová
irova@ceskereality.cz
+420 739 632 009 

 

Ukázka e-mailu:

 E-mail s pozicemi vašich nemovitostí a možností topnutí

Přidejte svůj komentář

Další tipy a novinky:

Odkazy na servery: