Dostaňte svůj inzerát nemovitosti na top pozici ve výpisu. Představujeme Tip makléře

Od ledna 2022 zavádíme na našich realitních serverech novou službu, kterou si makléři doslova vydupali. Jde o Tip makléře, který si můžete objednávat po dnech, přesně podle svých potřeb.

Top pozice prodává

Tip makléře dostane váš inzerát na výsluní výpisu nemovitostí. První pozice první stránky výpisu je místem, které neujde žádnému návštěvníkovi. Červeně podbarvené zvýraznění v mobilní verzi webu také nenechá nic náhodě.

 

Funguje to nejen v teorii, ale i v praxi. Z našich měření jasně vyplývá, že na spodní části webových stránek se podívá jen zlomek návštěvníků). Inzerát v Tipu makléře má průměrně trojnásobný počet shlédnutí oproti těm, které jsou zobrazené na nižších pozicích a jsou postupně odsouvány novějšími nabídkami.

Na nižší pozice ve výpisu nemovitostí se podívá zlomek návštěv dané stránky

Na nižší pozice ve výpisu nemovitostí se podívá zlomek návštěv dané stránky Dostaňte svůj inzerát nemovitosti na top pozici ve výpisu. Představujeme Tip makléře

Inovovaný způsob objednávání

Jak si Tip makléře objednáte? Přesně podle svých potřeb a rozpočtu, na konkrétní dny nebo delší časové úseky, které vyznačíte v kalendářovém zobrazení. Tipem makléře můžete označit až pět nemovitostí v daném okrese. Podmínkou je, že sloty ještě nejsou obsazené vaší konkurencí – to přehledně vidíte Servisní sekci.

Následující video vám ukáže, jak na to:

Objednávání provedete v naší Servisní sekci, kam má přístup každá spolupracující realitní kancelář. Stačí si vybrat typ nemovitosti (byty na prodej nebo k pronájmu, domy, pozemky a komerční objekty) a požadovaný okres. V tabulce uvidíte aktuální dny, které již má rezervovaná jiná realitní kancelář a dny, které si můžete objednat. Po vybrání jednotlivých dnů uvidíte celkovou částku za všechny dny, vše můžete uhradit z kreditu ve vaší peněžence či si jí on-line dobít přes platební bránu.

Po uhrazení Tipu makléře do něj můžete vložit až 5 nemovitostí daného typu z vybraného okresu. Jakmile návštěvník bude hledat nemovitost a ve výsledcích hledání se objeví jedna z nemovitostí v Tipu makléře, automaticky se posouvá na první místo.

Prohlédněte si prezentaci Tipu makléře.


Přidejte svůj komentář

Další tipy a novinky:

Odkazy na servery: