ČESKÉREALITY.cz podporují virtuální prohlídky nemovitostí 3DVista, Cupix, Matterport a Vizor

Realitní makléři, kteří inzerují své nemovitosti na serveru ČESKÉREALITY.cz, mohou být díky virtuálním prohlídkám svých nemovitostí ještě úspěšnější. Aktuálně ČESKÉREALITY.cz podporují formáty 3D virtuálních prohlídek 3DVista, Cupix, Matterport a Vizor. Virtuální prohlídky představují prostorová zobrazení skutečného prostoru, konkrétně interiéru i exteriéru nabízených nemovitostí. Virtuální prohlídky se vytváří z panoramatických fotografií, kdy se pomocí speciálního softwaru tyto fotografie následně upraví do 3D podoby virtuální prohlídky. 

Virtuální prohlídka interiéru rodinného domu - ukázka

Virtuální prohlídka interiéru rodinného domu - ukázka ČESKÉREALITY.cz podporují virtuální prohlídky nemovitostí 3DVista, Cupix, Matterport a Vizor

Virtuální prohlídky již nejsou v ČR novinkou, konkrétně formát Matterport podporují ČESKÉREALITY.cz již 3 roky, nově však přibyly další 3 výše zmíněné formáty. Jde o vynikající marketingový nástroj, který přináší svým uživatelům mnoho výhod. Buďte si jisti, že s takovouto prezentací nemovitostí si vás klienti určitě zapamatují! Virtuální prohlídky mají navíc gyroskopickou podporu, což ocení uživatelé mobilních zařízení při jednoduchém natáčení polohy mobilního zařízení. Další zajímavostí je možnost zažít skutečnou virtuální realitu pomocí virtuálních brýlí. Jeden pohled je navíc možné zaznamenat i v rozdílných časových úsecích (svítání, den, podvečer, noc).

Virtuální prohlídka zimní zahrady rodinného domu - ukázka

Virtuální prohlídka zimní zahrady rodinného domu - ukázka ČESKÉREALITY.cz podporují virtuální prohlídky nemovitostí 3DVista, Cupix, Matterport a Vizor

ČESKÉREALITY.cz podporují 3D virtuální prohlídky formátů 3DVista, Cupix, Matterport a Vizor. Pokud realitní makléř zašle virtuální prohlídku nabízené nemovitosti v jednom z uvedených formátů, může se na stránkách ČESKÉREALITY.cz u této nemovitosti zobrazovat. Pozor – ČESKÉREALITY.cz virtuální prohlídky nevytvářejí, nýbrž podporují a zobrazují!

Virtuální prohlídku konkrétní nabízené nemovitosti si můžete shlédnout například ZDE.


Přidejte svůj komentář

Další tipy a novinky:

Odkazy na servery: