Největší realitní událost roku 2018 se blíží

Devátý ročník celostátního Realitního kongresu se bude konat 19. listopadu 2018 již tradičně v Clarion Congress hotelu v Praze.

V programu letošního ročníku se mimo jiné objevila nová jména Jany Hrstkové z největší americké realitní kanceláře Keller Williams, která v letošním roce vstoupila na český trh, Michala Hozáka z T-Mobile nebo Jiřího Nováka z advokátní kanceláře BROŽ & SOKOL & NOVÁK.

Zvláštním hostem letošního ročníku Realitního kongresu je Jan Mühlfeit, dlouholetý ředitel společnosti Microsoft v České republice, který také sedm let šéfoval celoevropské divizi Microsoft Corporation. V současnosti koučuje vrcholové manažery, olympijské vítěze a umělce z mnoha zemí a je autorem bestselleru The Positive Leader. Jan Mühlfeit vystupuje na konferencích významných institucí, jakými jsou Světové ekonomické fórum, Evropská komise, OECD, Harvard University nebo University of Cambridge. Letos zavítá i na Realitní kongres, kde promluví na téma Pozitivní leadership.

„Letošní ročník je nabitý novými jmény a aktuálními tématy jako jsou sdílená ekonomika a její vliv na realitní trh, legislativní novinky GDPR nebo předkupní právo a v poslední době tolik aktuální vzdělávání makléřů. Věřím, že si účastníci z letošního Realitního kongresu odnesou mnoho nových postřehů, podnětů k rozvíjení svého podnikání a kontaktů pro spolupráci,“ říká René Hradecký z organizující agentury Conventia.

Detailní program a možnost vstupenek naleznete zde: www.realitnikongres.cz

 Největší realitní událost roku 2018 se blíží

Přidejte svůj komentář

Další tipy a novinky:

Odkazy na servery: