Narozeniny Vaší realitky? Záminka ke skvělému marketingu!

Možná jste realitní kancelář, která bude slavit významné výročí působení na trhu. Možná jste samostatná makléřka, která úspěšně zastupuje své klienty kulatou sezónu. Buď jak buď - výročí jsou skvělou příležitostí, jak „se prodat“ v očích veřejnosti a téměř zdarma získat plusové body. Ano, takové ty příjemné a nevtíravým způsobem získané bodíky, které vám pomohou při náběru i prodeji budoucích nabídek. Pojďme se podívat, co je možné udělat. 

1) Zamyslete se nad Vaší pozicí na trhu a zkuste oprášit a zmodernizovat svůj look. Věděli jste, že každá světová značka jednou za pět let zlehka zmodernizuje své logo? A jednou za deset let udělá výraznější zásah do grafické podoby, kterou se prezentuje? Říká se tomu rebranding. Najděte si ve vašem rozpočtu částku, za kterou vám profesionální grafik pomůže se stávajícím logem a grafikou pomoci. Nemáte šikovného a cenově dostupného profesionálního grafika po ruce? Poptejte se u našeho partnerského projektu www.realitnileader.cz 

2) Přečtete si 9 narozeninových tipů pro Vaši RK. https://plus.ceskereality.cz/blog-ma-vase-realitka-vyroci-85.html 

3) Využijte nadupaný balíček „VIP NAROZENINY“, kdy Vám pomůžeme vyhlásit do světa, že opravdu máte co slavit a že máte být na co hrdí! Dotovaná narozeninová kampaň v hodnotě 30.000 Kč je za cenu pouhých 9.990 Kč a obsahuje: 

  • PR článek o Vaší RK uveřejněný na hlavní straně ČESKÉREALITY.cz
  • v den narozenin grafický branding na hlavní straně regionálních stránek ČESKÉ REALITY.cz
  • kampaň 1 měsíc banner formátu Megaboard s tématem výročí Vaší RK na stránkách okresů, kde působíte
  • možnost čerpat 15% slevu na všechny nadstavbové produkty z produkce ČESKÉREALITY.cz

 

Pište, volejte!
Více informací:
Petra Dvořáková, vedoucí call centra ČESKÉREALITY.cz
777 912 066
petra.dvorakova@ci.cz 


Přidejte svůj komentář

Další tipy a novinky:

Odkazy na servery: