Karanténa - příležitosti pro 5 věcí, které jste odkládali

Co udělat v čase omezení

Nařízená omezení a změny, které se na nás valí v souvislosti s opatřeními proti šíření koronaviru, netěší vůbec nikoho. Ale je to skutečnost. Pro realitního profesionála však tento čas může být příležitostí k udělání několika věcí, které ve shonu běžných dní odkládal. Zde je 5 tipů. 

1. udělejte si pořádek v databázi

Největším pokladem makléře jsou kontakty. Ví to všichni, avšak práce s databází kontaktů patří mezi nejméně oblíbené činnosti makléře. Nyní je konečně ta ideální chvíle, kdy můžete: probrat své kontakty za poslední roky ... seskupit je do skupin podle témat ... vyřadit z kontaktů ty, které jsou už neplatné ... porozhlédnout se po nových, potenciálních kontaktech, které jste ještě neoslovili. 

2. napište si svou strategii

Co je psáno, to je dáno. Už jste si někdy napsali, proč vlastně práci makléře děláte? A jaké cíle máte za rok, za pět let? Udělejte to! Na papír se totiž dost špatně vymýšlí a když máte věci černé na bílém, jistě dostanete i novou inspiraci. Možná namítnete, že v souvislosti s aktuální situací platí oblíbené rčení, že chceš-li rozesmát Boha, řekni mu své plány. Ale nezapomeňte také na jiné přísloví – že štěstí přeje připraveným. A proto, přemýšlejte, pište, realizujte. Jde to :-) 

3. dejte si dohromady mailing list

Víte, že maily jsou stále vlastně nejužívanější a také nejúčinnější sociální sítí? Ano, je to úsměvné, ale je to tak. Projděte si všechny své mailové adresy, přes které jste v uplynulé době komunikovali s Vašimi klienty. Rozdělte si je je skupin, třeba dle oborů – investoři, zájemci o pronájmy, chataři. Každé skupině lze úspěšně nabídnout něco jiného. A před očima se Vám najednou samy od sebe objeví příležitosti. 

4. oprašte inzeráty na serverech

Fotka prodává. A navíc i videoprohlídky (které ČESKÉREALITY.cz umožňují zveřejnit standardně zdarma v rámci Vaší prezentace). Stáhněte si tutorial na úpravu fotek, nebo si stáhněte free program na střih videí. Využijte následující dny ke zvýšení svých profesionálních dovedností! 

5. podívejte se, jak to dělají profesionálové

Zúčastněte se zdarma přímého přenosu debaty 16 realitních profesionálů tento čtvrtek 19.3. Vyslechněte si názory odborníků na současnou situaci. Určitě získáte inspiraci a řadu skvělých nápadů! ČESKÉREALITY.cz jsou mediálními partnery přenosu, rezervaci k získání připojení zdarma – získáte zde:
https://www.milionovy-makler.cz/cs/realitni-show

 

Přejeme Vám pevné zdraví, a hodně sil ke zdárnému překonání současné situace.

Tým
ČESKÉREALITY.cz 


Přidejte svůj komentář

Další tipy a novinky:

Odkazy na servery: