Čtvrtý týden podpory – branding v barvách vaší realitky

5 týdnů podpory od ČESKÉREALITY.cz

Ve čtvrtém týdnu naší podpory makléřů a kanceláří zviditelníme jedinečným způsobem značku vaší realitky. Jak? Všechny nemovitosti, které nabízíte na serveru ČESKÉREALITY.cz, můžete obléci zdarma do svého vizuálu. Tento tzv. branding – je grafickou reklamou, která patří na internetu mezi nejúčinnější formáty propagace značky. Od nás dostanete prostor k umístění vlastního brandingu až do 30.9.2020 a to zcela bez poplatků nebo jiných závazků. Věříme, že v současných časech náročných na hledání co nejefektivnější marketingové podpory, se takovéto posilnění značky určitě hodí. 

 Čtvrtý týden podpory – branding v barvách vaší realitky

Dobrá práce se značkou – vlastním brandem – patří mezi největší výzvy každé firmy. A realitní kanceláře především, neboť úspěch realitek je postaven převážně na „vztahovém byznysu.“ Internet nabízí celou řadu formátů, jak svou značku zviditelnit. Jedním z nejúčinnějších je osvědčený formát branding vlastních nemovitostí. Laicky řečeno - orámování detailu vašich nemovitostí grafikou vaší realitní kanceláře.


ČESKÉREALITY.cz pro Vás připravily jedinečnou možnost na posílení síly vaší značky. Všechny své inzeráty obrandujte vaší grafikou. A to až do 30.9.2020 a zcela zdarma.

Kompletní nabídku vaší realitní kanceláře tak budete mít řadu měsíců v grafické podobě, která je pro vaši kancelář charakteristická. Tuto možnost vám poskytujeme zdarma jako jediný server v České republice.

Výhody a důvody

Proč se o svou značku starat, není třeba asi připomínat. Kanceláře, které do své značky investují, mají například:

  • více náběrů nemovitostí
  • hlásí se k nim lepší makléři
  • prodávají zajímavější nemovitosti
  • jsou důvěryhodnější pro partnery
  • jsou ve vnímání lidí chápáni jako vzorová RK

O akci serveru ČESKÉREALITY.cz k obrandování inzerátů

Co dostanete?

  • prostor pro branding okolo detailu všech nemovitostí, které máte v nabídce na serveru ČESKÉREALITY.cz
  • tento prostor máte k dispozici do 30.9.2020 pro propagaci vaší značky
  • za tento reklamní prostor zaplatíte 0 Kč
  • grafiku vaší značky si lze během akce kdykoliv vyměnit 

Jak na nabídku zareagovat?

NECHCI. Branding nechceme používat ani zadarmo

I to se může stát. Některé realitky možná věří výhradně na sílu osobních vazeb než podpůrné síle své firemní značky. Nemusíte tedy nabídky využít, ani na ni reagovat. Vše zůstane v současném režimu – tj. kolem detailů nemovitostí s vaší nabídkou zůstává standardně provozovaná reklamní plocha.

 

CHCI A MOHU DODAT HOTOVOU GRAFIKU

Bezvadné. Pokud máte vlastního grafika a svůj grafický manuál, stáhněte si technické požadavky zde. Po vyrobení brandingu pošlete podklady k nasazení na níže uvedený kontaktní mail. A pak už můžete počítat s touto bezplatnou podporou značky své realitní kanceláře až do 30.9.2020 :-)

 

CHCI, ALE POTŘEBUJI OD VÁS NAKRESLIT GRAFIKU

Rádi vám branding zpracujeme. Inspirujte se ze zde přiložených ukázek nebo nám dejte jiné zadání. Pošlete nám pak vaše fotografie, loga a slogan realitní kanceláře. Více informací jak připravit podklady získáte zde. Návrh dostanete od našeho grafika maximálně do 14 dnů. Pro tuto akci nabízíme zvýhodněnou cenu jednoho návrhu a jedné následné korektury na 1.500 Kč bez DPH (ceníková cena výroby brandingu je 3.000 Kč bez DPH). Pozn.grafika se začne zpracovávat až po uhrazení platby. 

KONTAKT PRO VŠECHNY DOTAZY A DODÁNÍ PODKLADŮ:

Kontaktní osobou, se kterou můžete konzultovat veškeré dotazy ohledně akce, je vedoucí servisního oddělení:

Viera Irová

irova@ceskereality.cz

739 632 009Přejeme si, abychom touto cestou podpořili sílu Vaší značky na trhu.


Přidejte svůj komentář

Další tipy a novinky:

Odkazy na servery: