5. ROČNÍK SEMINÁŘE PORTÁLU ČESKÉREALITY.cz ZAHAJUJE V BUDĚJOVICÍCH

 5. ROČNÍK SEMINÁŘE PORTÁLU ČESKÉREALITY.cz ZAHAJUJE V BUDĚJOVICÍCH

Tradiční realitní portál ČESKÉREALITY.cz slaví v roce 2019 rovných dvacet let od založení - a nejen to je důvodem k přátelskému setkání. Realitní trh čekají revoluční změny, které jsou srovnatelné s příchodem internetu. Právě o těchto trendech bychom si s Vámi chtěli popovídat. Přijměte pozvání na 5. ročník realitního semináře portálu ČESKÉREALITY.cz :)

 

Kdo Vás čeká?

Roman Stolejda - jednatel Impression media s.r.o.

Programmatic a jeho využití pro realitní kancelář
Roman je jedním z nejzkušenějších marketérů u nás. Dokáže uvedením jednoduchých příkladů představit trendy, které k nám přichází v oblasti prodeje a náběru nemovitostí. Romanovou vášní jsou především nové videoformáty, programmatic a digitální marketing. Velmi dobře se orientuje i na parketě tolik diskutovaného prodeje nemovitostí mimo realitní kanceláře. Proto je Roman žhavým kandidátem na to, abyste ho při diskusi mohli pěkně vyzpovídat :-) . 

Ivo Stejskal - jednatel Český Internet s.r.o.

Prodej nemovitostí generaci miléniálů
Jaké změny čekají komunikaci mezi realitní kanceláří, makléřem a klientem z generace miléniálů, o tom ví nejvíce Ivo. Bude vaše nemovitosti prodávat umělá inteligence? Jak se nejlépe připravit na smršť změn, které jsou za dveřmi? Přednáška Iva ukáže svět realitní branže ze zcela nového úhlu pohledu.

Jan Cempírek - obchodní ředitel ČESKÉREALITY.cz

Nový program: Realitní leader 2019
Honza projíždí realitní kanceláře bez nadsázky napříč celou republikou. Mluví s majiteli kanceláří, konzultuje s nejlepšími makléři strategie prodejů i náběrů nemovitostí. Na základě těchto rozhovorů připravil program Realitní leader 2019. Jak být leaderem ve svém regionu? Jak přitáhnout skvělé makléře? Jak získat do nabídky nové nemovitosti? Program bude pro Vás inspirací! 

Kde se sejdeme?

Místo konání úvodního Semináře portálu ČESKÉREALITY.cz v Českých Budějovicích:

Kde: Hotel Budweis, Mlýnská 6, České Budějovice, www.hotelbudweis.cz

Kdy: čtvrtek 29. listopadu 2018

V kolik: 8:30 - 11:00

 

Místa konání v dalších městech budou oznámena v nejbližší době.


Přihlaste se ještě dnes na Realitní seminář ČESKÉREALITY.cz!
 

Registrace

Pokud máte zájem se něco dozvědět, pak neváhejte a přihlašte se na níže uvedeném kontaktu.
Vstupné 200 Kč/osoba (platba bude provedena na místě před začátkem programu, nebo lze poslat předem fakturu)
Registraci proveďte prosím telefonicky u asistentky Hany Anofreiové, tel: 731 055 283, mail: Hana.anofreiova@ci.cz nejpozději do pondělí 26.11.2018. Počet míst je omezený! 

 

 

 


Přidejte svůj komentář

Další tipy a novinky:

Odkazy na servery: