4. Odborná realitní konference - top setkání špičkových realitních makléřů a odborníků

 4. Odborná realitní konference - top setkání špičkových realitních makléřů a odborníků

Celosvětový business je dnes postaven na informacích. Proto je 4. ročník konference opět postaven jinak, než je na podobných akcích zvykem. Rok 2019 bude pro všechny z realitní branže zlomový. Pár subjektů zmizí, změní se či vzniknou nové. Snížení objemu obchodu prostě bude, ač si můžeme přát opak. A jako vítězové z toho nevyjdou ti největší, nejhezčí či nejoblíbenější, ale ti nejchytřejší a nejinformovanější.

PROGRAM:


Na 4. Odborné realitní konferenci na Vás čekají nová témata, noví spíkři čerstvá dávka informací a know-how ze světa realit, mnoho workshopů a také vyhlášení 1. ročníku soutěže Realiťák roku.

Marian Jelínek - hlavní vystupující

Marian Jelínek - hlavní vystupující 4. Odborná realitní konference - top setkání špičkových realitních makléřů a odborníků

Hlavní hvězdou programu je PhDr. Marian Jelínek, Ph.D. Více než 25 let se zajímá o mentální koučink vrcholových sportovců a manažerů. Marian působil jako trenér a byl dlouholetým osobním koučem Jaromíra Jágra. Svou dlouhodobou zkušeností ve vrcholovém sportu se inspiruje při přednáškách pro manažery všech oborů. Sportu a byznysu je nadřazeno slovo výkon a motivace, to se často stává hlavním tématem přednášek na konferencích v Čechách i v zahraničí.

 

Mezi jinými se potkáte s Miroslavem Princem, lektorem obchodního telefonování, nebo například se zakladateli komunity Realitní makléři ČR Martinem Lípou a Lukášem Beťákem.
 

Ať už si přeberete rady a zkušenosti od odborníků jako jsou JUDr. Petr Pavlíček, Mgr. Bc. Jan Mašek a dalších, rozhodně si z konference odnesete:

Obrovskou konkurenční výhodu
Návod, jak získat víc spokojených klientů
Cennou motivaci k osobnímu rozvoji

A to nejlepší nakonec – na závěrečné after party máte jedinečnou možnost ťuknout si s jednotlivými spíkry a popovídat si. Jindy se vám to už nejspíš nepovede.

Posledních pár vstupenek seženete na www.realitnikonference.cz

Těšíme se na Vás 15. 1. 2019 tentokrát v moderním Cubex Centru Praha a věříme, že se spolu úspěšně nastartujeme rok 2019.

 4. Odborná realitní konference - top setkání špičkových realitních makléřů a odborníků

ČESKÉREALITY.cz jsou mediálním partnerem 4. Odborné realitní konference.

 

 

 

 

 


Přidejte svůj komentář

Další tipy a novinky:

Odkazy na servery: