Již za týden 2. odborná realitní konference v Praze

Přesně za týden se bude konat již druhý ročník odborné realitní konference, jejíž jsou ČESKÉREALITY.cz mediálním partnerem. 

Na konferenci, která se koná 17. října v Praze v Hotelu Ambassador - Zlatá Husa, kromě špičkových odborníků z mnoha realitních kanceláří vystoupí například známý ekonom Ing. Vladimír Pikora, motivátor Ing. Ivo Toman či odborník na realitní právo, zakladatel a bývalý spolumajitel jedné z největších tuzemských realitních sítí Ing. Miroslav Jonáš.

Aktuální nabídka vstupenek na akci je momentálně 1 490 Kč. Díky našemu partnerství je však můžete mít pouze dnes v omezeném počtu stále za 990 Kč - více zde

 

Program konference

Blok 1: 9:00 – 11:00
Ing. Miroslav Jonáš – Právní perličky
Michal Pazdera – GDPR a zákon proti praní špinavých peněz
Panelová diskuse „Jak obhájit provizi“ – moderuje Robert Hanzl – hosté:
Jan Kunz (Realitní kancelář STING), Roman Kotek (Reality IQ), Jan Tůma (MAXIMA Reality), Marián Paták (Directreal Slovensko)

Blok 2: 11:30 – 13:30
Panelová diskuse „Ženy v realitách“ – moderuje Mgr. Ivana Cikánková – hosté: Monika Veselá (Dumrealit), Ing. Zdeňka Kubíček Martínková (M&M reality holding a.s.), Lucie Tůmová (Dumrealit Terra), Pavla Temrová (Realitní kuchařka)
Luděk Lošťák – Certifikace nemovitosti – Prověřené nemovitosti jako nástroj kvality pro realitní makléře
Panelová diskuse „Kde získávat kontakty“ – moderuje Jan Stejskal – hosté: Ing. Pavel Zámečník ml. (M&M reality holding a.s.), Karel Hubáček (Century 21 Premium), Jan Fleischner (RE/MAX Search), Kateřina Navrátilová (RK Stejskal)

Blok 3: 14:00 – 16:30
Ing. Vladimír Pikora – Nemovitosti v investičním portfoliu
Ing. Ivo Toman – Kdy jsou neúspěchy přínosem

Blok 4: 16.30 – neurčito
Chybí vám pauza na oběd? Nemějte strach, hlady, ani žízní nezhynete. V přestávkách si užijete bohatý raut.
Hned po poslední přednášce začíná After party, ve které vás čeká módní přehlídka, hudební překvapení a hlavně možnost neformálně promluvit se spíkry a všemi účastníky konference. Uhrane vás perfektní atmosféra a party, která sviští. Počet míst na after party je výrazně omezen, protože chceme, aby tato akce byla exkluzivní a každý měl možnost mluvit se všemi, kteří ho zajímají. Proto si své místo na After party objednejte včas.

Těšíme se na setkání s Vámi.


Přidejte svůj komentář

Další tipy a novinky:

Odkazy na servery: