Třetí týden podpory – kredit pro makléře 500 Kč na Topování

5 týdnů podpory od ČESKÉREALITY.cz

Ve třetím týdnu podpory serveru ČESKÉREALITY.cz podpoříme zvýraznění makléřské nabídky. Každý registrovaný makléř inzerující na našem severu dostane bez dalších podmínek kredit 500 Kč na topování. Během tohoto týdne dostane osobní email s přehledem pozic svých nemovitostí a informací o dobití „korona“ kreditu. 

Rychlá pomoc je vždy nejžádanější. Plošné nabití kreditu na Topování všem registrovaným makléřům ve výši 500 Kč pomůže okamžitě zvýšit vizibilitu nabídky, kterou makléř potřebuje nejvíce zvýraznit. Makléři pomůže Topování nejen k rychlejšímu prodeji konkrétní nemovitosti, ale rovněž v obchodním jednáním s prodejci, nebo k osobnímu marketingu jeho vlastní činnosti. 

 Třetí  týden podpory – kredit pro makléře 500 Kč na Topování

Podmínky využití:

  • každý registrovaný makléř na serveru ČESKÉREALITY.cz dostane v průběhu příštích 7-mi dnů osobní email se správou jeho inzerátů
  • v emailu bude přesně popsáno, na jaké pozici (mezi inzeráty jiných realitních kanceláří a makléřů) se aktuálně pohybuje každý jeho inzerát
  • z emailu vede přímý odkaz do makléřské Peněženky s nabitým „korona“ kreditem 500 Kč

 

Otázky FAQ:

Více informací o e-mailu s pozicemi s možností topování získáte v tomto článku

Jak se dozvím, že mám nabitou peněženku částkou 500 Kč k použití na Topování?

V průběhu týdne (do 14. 4. 2020) Vám přijde topovací email s přihlášením ke správě Vašich nemovitostí.

Nepřišel Vám topovací email do 14. 4. 2020?

Buď spadl do spamu, nebo u nás nemáte registrovaný makléřský účet, nebo mohl email přijít např. pouze Vašemu administrativnímu kontaktu. V každém případě jednoduše kontaktujete (po 14.4.) naše servisní oddělení: Viera Irová, e-mail: irova@ceskereality.cz, tel: 739 632 009. 

Mohu si přikoupit Topování po vyčerpání „korona“ kreditu?

Ano. Buď si kdykoliv nastavíte sami, nebo Vás po vyčerpání „korona“ kreditu 500 Kč automaticky osloví obchodní zástupce serveru ČESKÉREALITY.cz a můžete spolu nastavit nejvýhodnější režim pro Vaše potřeby topování.

Do kdy mohu poskytnutých 500 Kč využít?

Dobití kreditu touto částkou je k vyčerpání na produkt Topování kdykoliv až do 30.9.2020. Po tomto datu nevyužitý kredit bez náhrady bude vymazán. 

Podporuje Topování můj exportní program?

Službu Topování lze snadno realizovat buď z pravidelně posílaného topovacího emailu s pozicemi, nebo přímo v servisní sekci ČESKÉREALITY.cz a také ve většině běžných exportních programů. Výjimkou mohou být některé menší exportní programy, jejichž provozovatelé stále neaktualizovali své verze na potřebný stav. V tom případě kontaktujte poskytovatele Vašeho exportního programu.

Věříme, že služba Topování s darovaným „korona“ kreditem pomůže Vaší makléřské činnosti i v tyto bouřlivé doby. 

Jakékoliv dotazy či připomínky můžete směrovat na naše klientské oddělení:

Viera Irová
irova@ceskereality.cz
+420 739 632 009 


Tým ČESKÉREALITY.cz 


Přidejte svůj komentář

Další tipy a novinky:

Odkazy na servery: