FREE for YOU využívají už stovky makléřů

FREE for YOU využívají už stovky makléřů

Klienti se svého makléře vyptávají na různé tipy a doporučení. Od tipů na stěhovací firmy, řemeslníky, nebo třeba na dodavatele energií. Profesionální makléř by měl tyto služby umět doporučit. Jednak jsou podobné informace součástí rámcového servisu, a za druhé bývají pro makléře doporučení vedlejším, ale zajímavým zdrojem příjmů. Makléř však musí mít jistotu, že doporučuje kvalitu a jeho klient bude spokojený. Právě proto se v případě doporučení na dodavatele energií již stovky makléřů spojili se systémem FREE for YOU.

O FREE for YOU

Znáte systém FREE for YOU? Pokud ne, tak se Vám stručně představí: Společnost FREE for YOU působí na trhu od roku 2017, kdy zasáhla trh energetiky svým systémem, nekonvenčností. Nyní již spolupracuje s desítkami realitních kanceláří a více než stovkou makléřů. ,,Rozhodli jsme se, že ukážeme lidem v České Republice, že energetika se dá dělat opravdu jinak, tím myslím dělat ne to jen říkat," vyjadřuje se Lukáš Zach jednatel společnosti a zároveň člověk, u kterého je vidět, že to myslí opravdu vážně. „Ušli jsme velký kus cesty a přitom víme, že nás toho ještě mnoho čeká. Položili jsem si základní otázky businessu tak úzce spojeného s realitami a našli jsme odpověď. Dnes pomáháme makléřům s přepisy energií a jejich klientům eliminovat fixní náklady, a to vše s minimální administrativní zátěží.“

FREE for YOU využívají už stovky makléřů

Systém pro realitní kanceláře a makléře

Jsme tu primárně pro Vás realitní kanceláře a makléře, ano pro Vás, jejichž práce přináší lidem to nejvíc - DOMOV. To co řeší každý Váš klient při prodeji, pronájmu či koupi domu je přepis energií. Mnohdy složitý a zdlouhavý proces, za který nejste odměněni a klient kromě povinnosti jej vyřešit nezískává nic navíc. POZOR ZMĚNA, za každý přepis Vás opakovaně odměňujeme, 90% administrativy vyřešíme za Vás a mnohé další.

Pro Vaše lepší podnikání, klientskou péči, ukrácení času a tvorby pasivního příjmu, vstupte do našeho portálu na www.freeforyou.cz nebo kontaktujte přímo Lukáše Zacha +420 605 949 449.
FREE for YOU - S námi jste volní.


 

 

 

 

 

 


Přidejte svůj komentář

Další tipy a novinky:

Odkazy na servery: