FREE for YOU využívají už stovky makléřů

Bc. Lukáš Zach, jednatel společnosti FREE for YOU

Bc. Lukáš Zach, jednatel společnosti FREE for YOU FREE for YOU využívají už stovky makléřů

Klienti se svého makléře vyptávají na různé tipy a doporučení. Od tipů na stěhovací firmy, řemeslníky, nebo třeba na dodavatele energií. Profesionální makléř by měl tyto služby umět doporučit. Jednak jsou podobné informace součástí rámcového servisu, a za druhé bývají pro makléře doporučení vedlejším, ale zajímavým zdrojem příjmů. Makléř však musí mít jistotu, že doporučuje kvalitu a jeho klient bude spokojený. Právě proto se v případě doporučení na dodavatele energií již stovky makléřů spojili se systémem FREE for YOU.

O FREE for YOU

Znáte systém FREE for YOU? Pokud ne, tak se Vám stručně představí: Společnost FREE for YOU působí na trhu od roku 2017, kdy zasáhla trh energetiky svým systémem, nekonvenčností. Nyní již spolupracuje s desítkami realitních kanceláří a více než stovkou makléřů. ,,Rozhodli jsme se, že ukážeme lidem v České Republice, že energetika se dá dělat opravdu jinak, tím myslím dělat ne to jen říkat," vyjadřuje se Lukáš Zach jednatel společnosti a zároveň člověk, u kterého je vidět, že to myslí opravdu vážně. „Ušli jsme velký kus cesty a přitom víme, že nás toho ještě mnoho čeká. Položili jsem si základní otázky businessu tak úzce spojeného s realitami a našli jsme odpověď. Dnes pomáháme makléřům s přepisy energií a jejich klientům eliminovat fixní náklady, a to vše s minimální administrativní zátěží.“

 FREE for YOU využívají už stovky makléřů

Systém pro realitní kanceláře a makléře

Jsme tu primárně pro Vás realitní kanceláře a makléře, ano pro Vás, jejichž práce přináší lidem to nejvíc - DOMOV. To co řeší každý Váš klient při prodeji, pronájmu či koupi domu je přepis energií. Mnohdy složitý a zdlouhavý proces, za který nejste odměněni a klient kromě povinnosti jej vyřešit nezískává nic navíc. POZOR ZMĚNA, za každý přepis Vás opakovaně odměňujeme, 90% administrativy vyřešíme za Vás a mnohé další.

Pro Vaše lepší podnikání, klientskou péči, ukrácení času a tvorby pasivního příjmu, vstupte do našeho portálu na www.freeforyou.cz nebo kontaktujte přímo Lukáše Zacha +420 605 949 449.
FREE for YOU - S námi jste volní.


 

 

 

 

 

 


Přidejte svůj komentář

Další tipy a novinky:

Odkazy na servery: